ERKEN ADET OLDUM

ertesi gün hapı kullandım adeti mi olmam gerektiği zaman oldum ama 2. adetim 5gün erken oldu üzerinden 19 gün geçti şuan tekrar adetim geldi. 1. sorum gebelik ihtimali var mıdır ? 2. sorum olarak ertesi gün hapı mı adet düzensziliği yaptı ve düzelri mi

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, evet bu tür hormon içeriği olan ilaçlar adet düzensizliği yapabilir, kişiden kişiye değişmekle birlikte birkaç adet döngüsü sonrası tekrar düzene girer, anacak eğer bu düzensizlik birkaç ay sonra düzelmez ise bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneririm.