Ertesi gün hapı aldım.Kanamam devam ediyor.

Merhabalar 3 hafta önce ertesi gün hapı aldım ve bende şu an kanama devam ediyor.Neden olabilir hamile kalırmıyım peki..bunun üzerine ve kist ameliyatı olmuştum tedavi görüyorum.Doktorum kistler yapıyor kanama dedi.Kan tahlili yaptırdım birşey çıkmadı ama kanama korktuyor beni.Bir ayda ikinci kez hasta olmuş oldum..bilgilendirirseniz sevinirim..teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda bir Kadın Doğum doktoru çok daha ayrıntılı bilgi verecektir.Ancak kanamanızın devam etmesi hamile olma olasılığınızın düşük olduğunu gösteriyor.