Eşim 18 haftalık hamile.yapılan idrar tahlilinde: LÖKOSİT:2-3 (0-3) ERİTROSİT:1-2 (0-3) EPİTEL HÜCRESİ:12-14 (0-5) BAKTERİ:SEYREK

Eşim 18 haftalık hamile.yapılan idrar tahlilinde:LÖKOSİT:2-3 (0-3)ERİTROSİT:1-2 (0-3)EPİTEL HÜCRESİ:12-14 (0-5)BAKTERİ:SEYREK (YOK) referans değerlere baktığımızda bakteri kısmına takıldık.dr.normal dedi gönderdi.idrarda yanma problemi de yok.yorumlarsanız seviniriz.teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Normal bir idrra tahlili,sorun yok.