Eşim 24 yaşında 2 yıllık evliyiz. bebek sahibi olmak istiyoruz. tbhcg2 testi yaptırdık?

Eşim 24 yaşında 2 yıllık evliyiz. bebek sahibi olmak istiyoruz. tbhcg2 testi yaptırdık. sonuç:0.60 birim: mlu/ml referans aralığı : 0-5 çıktı. 20 gün günü geçti. fakat aralıklarla 1-2 damla kanaması oldu. koyu kahve renginde birde akıntısı oldu. bu sonuca göre eşim hamilemi.

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile değil eşiniz verdiğiniz Beta HCG sonuçlarına göre, kanamaları için eşinizin ise bir kadın doğum uzmanına danışabilirsiniz