16 yaşındayım şiddetli kasık ağrıları ve idrarı tam yapamama şikayetiyle ürolojiye gittim?

16 yaşındayım şiddetli kasık ağrıları ve idrarı tam yapamama şikayetiyle ürolojiye gittim. ultrasonda sağ overde 25*17 mm. boyutunda kist çıktı. kadın doğuma gittim kan tahlili yaptırdı . sonuçları şöyle ;CA-15-3 : 8,20CA-19-9 : 26,80CA-125 : 5,30AFP : 1,28Beta HCG : 0,0Hocam sonuçlarımı acil (!) yorumlarsınız çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Kist bayanlarda sıklıkla görülen bir problem.Kan tahlillerinizde ise anormallik görülmüyor