Eşim 5 fta 2 günlük hamile doktorumuz kan tatileri verdi

hocam eşim 5 fta 2 günlük hamile doktorumuz kan tatileri verdi ayriyetten bunların içerisnde rubella ıgg ve ıggm var doktorumuzun bulundugu hastanede deger yuksek cıktı dedndi başka bir laboratuarında testi özel yaptirdik sonucu RUBELLA IgM NEGATIF 0.15 T.V. RUBELLA IgG POZITIF 210 IU/mL durum ndir

Tahlil.com Cevabı : Rubella IgM'in negatif, Rubella IgG'nin pozitif çıkması herhangi bir sorun teşkil etmez ama sonuca güvenmiyorsanız  bir başka yerde örneğin bir üniversite hastanesinde testi tekrarlatabilirsiniz.