Eşim küçük yaşta menenjit hastalığı geçirmiş. Kalıntısı olarak sadece siniri var.Çocuk yapmaya engel mi yada kısırlık söz konusu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Menenjit kesin olmamakla beraber kısırlığa neden olabilmekte ancak yine de bir üroloji doktoruna muayene olarak spermiyogram testi veya doktorunuzun uygun göreceği ileri tetkikler yaptırmanızda fayda vardır.