Eşim yaklaşık 1 aylık gebe ne yapmalıyız hangi doktora gitmeliyiz

eşim yaklaşık 1 aylık gebe ne yapmalıyız hangi doktora gitmeliyiz doğuma kadar nasıl gidicek

Tahlil.com Cevabı : Gebeler ülkemizde ve dünyada kadın doğum uzmanları tarafından takip ediliyor. Siz de bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız. Kontrollerinizin nasıl olacağını doktorunuz size bilgi verir.