Eşimin eklem ağrıları var doktora gittik kan tahlil sonuçları

Merhabalar eşimin eklem ağrıları var doktora gittik kan tahlil sonuçları crp :33 (0-5) Sedimantasyon:21(1-15) mon%:16,4 (4-12) Mon:0,92 (0-,9) Plt :122 (142-424) doktor kandan olunca enfeksiyonun nerden geldiğini anlıyamıyoruz dedi 2 tane antibiyotik verdi 4 gün sonra tekrar çağırdı acaba sorun varm

Tahlil.com Cevabı : CRP yüksekliği bir enfeksiyon düşündürebilir ama eklem ağrıları için bir romatoloji uzmanına muayene olmalısınız.