Eşimin el ve ayak bileklerinde sürekli ağrılar vardı.halsizlik şikayetleride vardı eşim 31 yaşında.anti ds-DNA: POZİTİF 21,4

Eşimin el ve ayak bileklerinde sürekli ağrılar vardı.halsizlik şikayetleride vardı eşim 31 yaşında.anti ds-DNA: POZİTİF 21,4 VE antinükleer antikor(ifat): NEGATİF bu ne anlama geliyor.eşim FTR polikliniğinde muayene oldu.tehlikeli bir hastalık belirtisimidir.

Tahlil.com Cevabı : Tek başına bu bulgu hiç bir şey ifade etmez, doktorunuz gerek görürse tanıya yönekik ilave tahliller isteyecektir.