Esimin idrar sonuclari su sekildedir Verilen miktar 90 renk sari gorunum berrak tortu negatif kimyasal zellikler densite 1005 PH 7,0 ?

Hocam iyigunler;Esimin idrar sonuclari su sekildedirVerilen miktar 90renk sarigorunum berraktortu negatifkimyasal zelliklerdensite 1005PH 7,0nitrit negatifprotein negatifglukoz negatifketon negatifurobilinojen negatifbilirubin negatifkan negatifMikroskopi (her sahada) 2-3 EPITEL HUCRESI, NADIR LOKOSIT GORULDUensonda yaza 2-3 epite hucre ve nadir lokosit zararli midir? Bir de ağızdan ilişkiten dolayi bana herhangi bir gecisi veya zarari olur mu? Doktor benim de kullanmam icin bir ilac verdi.(ORNISID FORT)Tskler

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz test sonuçları normal