Eşimin sperm arkadanizi LİKEFAKSİYON SÜRESİ -20dk VOLUM -3 ml SPERM KONSANTRASYONU -48mln/ml SPERM SAYISI (Total) 144milyon

Eşimin sperm analizini yorumlarsanız çok sevinirim:LİKEFAKSİYON SÜRESİ -20dkVOLUM -3 mlSPERM KONSANTRASYONU -48mln/ml SPERM SAYISI (Total) 144milyon MOTILITE _65% PROGRESYON:+4% -20 +3% -30 +2% -15 AGLUTINASYON-YOKLOKOSIT-YOKTPMSS -28.80eger mumkunse TPMSS-in ne oldugunu ve normalde ne kadar oldugunu aciklardiniz.Ve eger sizin icin bir sakincasi yoksa cevapi e-mail adresime yollardiniz.Onceden tesekkurler!

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlilinde yapılması gereken tüm parametreler yok.Örneğin şekille ilgili hiç bir bilgi yok.