Perhiz 5gün Miktar 3.5 ml ph 7.8 Likefikasyon 1 saatten fazla Viskozite Artmış Renk Gri-Opak 1 saatte hareketli sperm %3

Perhiz 5gün Miktar 3.5 ml ph 7.8 Likefikasyon 1 saatten fazla Viskozite Artmış Renk Gri-Opak 1 saatte hareketli sperm %35 Hızlı ileri hareketli %10 Yavaş ileri haraketli %15 Yerinde hareketli %10 Hareketsiz %65 Sperm yoğunluğu 11mil/ml Gross anomali %85 Yuvarlak hücre 4 Lokosit 0.8l Sayın Hocam,spermiyogram tahlilimi yorumlarmısınız? Teşekkür ve Saygılar

Tahlil.com Cevabı : Şekil bozukluğu olan sperlerin normalden fazla olduğu izleniyor.Sperm sayısı da normalin altı