Eşimin sperm değerleri normal midir?

merhaba hocam eşimin degerleri normal mi hocam miktar :3 - 1,5- 5,0 ml görünüm :OPAK - OPAK vizkoit : AKICI - AKICI pH :ALKALİ 8 -7,2-8,2 likefaksiyon süresi : 30 dk -5,0-25 dk 1 ml deki sperm sayısı :58 MİLYON total hacimdeki sperm sayısı :174 MİLYON 1, st hareketli sperm yüzdesi :90 -% 70 - % 90 hareket tipinin coklugu hızlı ileri hareketli % 80- yerinde hareketli %5 -yavaş ileri hareketli % 5-hareketsiz & 10 - normal morfoloji sperm yüz:% 85>%50- lökosit : GÖRÜLDÜ 1-2,-spermatojenik hücre : GÖRÜLDÜ 2-3.- aglütinasyon : GÖRÜLDÜ NADİR

Tahlil.com Cevabı : Genel hatlarıyla normal bir sperm tahlili.