İdrar tahlil sonucu::HER ALANDA 1-2 LÖKOSİT,3-4 ERİTROSİT, BOL EPİTEL HÜCRESİ GÖRÜLDÜ

merhaba... uzun süredir kasıklarımda, karnımda ağrılar vardı... hergün hissediyorum bu ağrıları çok şiddetli olmasa da. Adet dönemi sancısı gibi ve akıntı da vardı.1 hafta önce doktora gittim jinekolojiye,ultrasyona girdim rahim ve yumurtalıklar normal mal dnildi. sonra idrar tahlil alındı ve değerler şu şekilde çıktı.:HER ALANDA 1-2 LÖKOSİT,3-4 ERİTROSİT, BOL EPİTEL HÜCRESİ GÖRÜLDÜ yazıyor...

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde kayda değer bir sorun yok.İdrar kültürü de yapılabilir.