Semen arkadanizi sonuçlarımı yorumlarsanız çok memnun olurum. Cinsel perhiz : 4 gün Miktar : 3 Reaksiyon (ph) : 8 ?

Hocam merhaba. Semen analizi sonuçlarımı yorumlarsanız çok memnun olurum.Cinsel perhiz : 4 günMiktar : 3Reaksiyon (ph) : 8Likefikasyon süresi : 30Viskosite : YüksekGörünüm : Opak1. Saatte hareketli sperm yüzdesi : 453. Saatte hareketli sperm yüzdesi : 40Hareketin tipi (çoğunluğu) : ATİPİKSperm sayısı : 89 milyonNormal morfoloji sperm yüzdesi : 60Anormal morfoloji sperm yüzdesi : 40Spermatosit harici hücre : 8-10 lökosit iyi çalışmalar diliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlilinde olması gereken tüm parametreler mevcut değil.Ancak ciddi bir sorun yok görülüyor