Benim semen arkadanizim şöyledir.

Slm iyi günler benim semen analizim şöyledir. Lik.suresi 120dk volüm 5cc total sayı 10milyon sayı 2mil/ml hareketlilik A%0 B%10 C%10 D%80 Morfoloji %10 ve bol lökosit var yorumlar mısınız kısırmıyım yoksa

Tahlil.com Cevabı : Hareketli yüzdesi düşük ve bol lökosit olması enfeksiyonu düşündürüyor. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.