Eşimin spermiogram sonuçları aşağıdaki gibidir. Yorumlayabilir misiniz?

Eşimin spermiogram sonuçları aşağıdaki gibidir.yorumlayabilirmisiniz 5günlük perhiz konsantrasyon 87milyon total konsantrasyon 297milyon motilite total %22 motilite ileri hızlı%3.7 motilite yavaş ileri%12 hareketsiz:%78 morfoloji %3(kruger) morfoloji WHO %20

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı hareketli sperm yüzdesi düşük. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.