Spermiogram testi sonuçlarım viskozite normal likefaksiyon 40dk ph 7.8 volüm 3.5 ?

merhabalar hocam spermiogram testi sonuçlarım viskozite normal likefaksiyon 40dk ph 7.8 volüm 3.5 konsantrasyon 5.7 total sayı 19.9 motilite 77 progresif motilite 62 nonprogresif mitilite 15 immotilite 23 vitalite Eosin-y 82 agnütinasyon yok amorf baş %99 diyor ne demek

Tahlil.com Cevabı : ޞekil bozukluğu olan spermlerin oranı oldukça yüksek çıkmış