Esimin tahlil sonucunu yorumlayabilirmisiniz sperm miktari 42.8 ml aktif sperm miktari 14.6 ml motil

Esimin tahlil sonucunu yorumlayabilirmisiniz sperm miktari 42.8 ml aktif sperm miktari 14.6 ml motility 34.2% Sinif A (hizli) 16.5% Sınıf B ( orta) 10.1% Sinif C (yavas) 7.6 % Sınıf D (hareketsiz) 65.8% a+b orani 26.6 % a+b miktari 11.4 ml aktif patika hızı (VAP) 18.7 um/s egrisel hat hızı (VCL) 33.7 um/s dogrusal hat hızı (VSL) 15.6 um/s ortalama hareket acısı 141.35 degree doğrusal sperm miktari 5.4 ml dogrusal sperm motilotesi 12.8% Linearite (LIN) 42.2 % Dogrusallik (STR) 77.5% Sallanmaya (WOB) 51.8 % Kamcı lama frekansı(BCF) 6.6 times/s hızlı dogrusal sperm miktari 3.8 ml hızlı dogrusal sperm motilotesi 9.0% Yan*l atılım gucu (ALH) 1.8 Deformasyon orani 52.4% pH 7.4

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com doktorları, sperm testi sonuçlarınızı girerek tahlil sonucunuz hakkında  ön bir bilgi alabileceğin Tahlilmatik geliştirdiler.Sperm testi sonuçlarınızı ilgili alana girerek sperm tahliliniz hakkında ön bir bilgi alabilirsiniz.

Sperm tahlil sonuçlarınızı girerek çocuğunuzun olup olmayacağı hakkında ön bilgi almak için Tahlilmatik uygulamamızı hemen kullanabilirsiniz.

Sperm tahlilmatik için hemen tıklayın, sonucunuzu öğrenin.