Esimle adetinin son gunu birlikte olduk bosalma olduk ama esimde sprail takili idi hamile olma sansi nedir

Selm ben esimle adetinin son gunu birlikte olduk bosalma olfu ama esimde sprail takili idi suan 5 gun oldu dun basim dnuyo dedi oyle saatlerinde hamilelik belirtileri ilk kacinci gunfe baslar yaa hamile olma sansi nedir

Tahlil.com Cevabı : Spiral var ise hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır, ancak adet gecikmesi olurise test yaparsınız..