Merhaba arkadaşımın anlattığına göre geçen hafta Salı günü sürtünme ile ilişkiye girmişler.

Merhaba arkadaşımın anlattığına göre geçen hafta Salı günü sürtünme ile ilişkiye girmişler arkadaşımın üstünde pantolon o ise cıplakmiş arkadaşım ıslaklık hissetmiş erkek arkadaşı boşalma olmadığını söylemiş 12 sinde ay başı olması gerekiyor ama şimdiden göğüsleri ve karnı ağrıyor lütfen bilgi verin

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda şimdiden bir bilgi verilemez adet gecikmesi olur ise test yaparsınız..