Arkadaşımla tam bir ilişki yaşamadık bende çamaşır vardı.

Arkadaşımla tam bir ilişki yaşamadık  bende çamaşır vardı vajinaya boşalma hiç olmadı cinsel organlar birbrine temas etmedi hiç peçeteye boşaldı daha sonra vajinama dokundu zevk suyu benim iç çamaşırma damlamş olabilir ve eline sperm bulaşmış olsa vajinama dokunduğunda hamilelik olurmu?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır..