Eşimle bundan 2 hafta önce bir ilişkiye girdim

Merhaba ben Eşimle bundan 2 hafta önce bir ilişkiye girdim ve bazı şüphelerinden dolayı ertesi gün hapı kullandım. Olaydan 4 gün sonra tekrar bir ilişki yaşadık. 2 gün sonrada ertesi gün hapının sanırım kanamasını yaşadım bu kanama hamile olmadığımı gösterir mi yoksa adet kanaması mı olması lazım?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmadığınızı göstermez.. Adet gecikmesi olursa test yapmanızı öneririz..