Polikisitik over hastasıyım

oliksitk over hastasıyım 10 ekimde şüpheli ilşki 15 ekimde ilacımı içerek adet oldum 23 ekimde idrar testi sonuç negatif 15 kasımda tarlusal içerek 2 .adet 4 aralıkta henüz tarlusal içmeden 3.adet 27 aralıkta rahim ulturasonu ve kanta beta hgc 1.20 (arada hiç icinsel ilişki yok

Tahlil.com Cevabı : Hormonal sorunlarınız olduğundan kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz..