Eşimle ilişki sırasında 2 kez...

Geçen ay 27 kasım-4 aralık tarihlerinde regl olmustum. Eşimle ilişki sırasında 2 kez lekelenme şeklinde kan gelmişti. Bu ay 25 aralıkta regl oldum ve 4 ocaktayız bitmedi sürüyor azalmıs şekilde ama devam ediyor. Jinekolog bir problem yok diyor strese baglı olabilirmiş ne gibi testler yaptırmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Jinekolog tarafından muayene edilmiş iseniz ek bir tahlile gerek yoktur..