Yeşil-sarı renk akıntım var ve hamileyim. Hangi doktora gitmeliyim?

Çok teşekkür ederim peki bu akıntı kesilmez ise normal doğum da bebeğime bir hastalık bulasabilir mi pamukcuk denilen hastalık gibi mesalla Allah korusun tabi kide insan tedirgin oluyor tekrar çok teşekkür ederim çok sağolun 24 yaşında üç buçuk hamileyin akıntı çok fazla yeşil ve sarı renk

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum uzmanına başvurmanız ve tedavi olmanızı öneririz..