Eşimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık geri çekme yöntemiyle arkama boşaldı fakat spermleri az aktı ve korkmaya başladık ?

 Eşimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık geri çekme yöntemiyle arkama boşaldı fakat spermleri az aktı ve korkmaya başladık peçete ile herşeyi sildik içeride de birşeyler varmıydı bilemiyoruz ne yapmalıyız

Tahlil.com Cevabı : Canım adet tarihini beklemekten başka çaren yok. Adetinde 5 gün veya daha  fazla gecikme olursa gebelik testi yap.