Hocam surtunerek ilişki yaşadım erkek arkadasımın zevk suyu vajinama degdi?

meraba Hocam surtunerek ilişki yaşadım erkek arkadasımın zevk suyu vajinama degdi aradan 24 saat sonra ertesi gun ilacı içtim ve bende hiçbir yan etkisi yaratmadı neyapmalıyım sizce hamile kalmam dimi ?

Tahlil.com Cevabı : Gebe kalma ihtimalin yok. Fakat adet tarihini bekle 5  gün veya daha fazla gecikmen olursa gebelik testi yap, için rahat etsin.