Evliligimin ilk 2 ay eşim korundu. Sonra çocuk isteyince korunmadan ilişkiye girdik?

Evliligimin ilk 2 ay eşim korundu. Sonra çocuk isteyince korunmadan ilişkiye girdik fakat ben evlenmeden önce adetim duzensizdi evlendim düzenli oldum korunmadan ilişkiye girince adetim beklenen gününden iki gün önce oldu bundan sonra ne yapmam gerekiyor çocuk istiyoruz yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Bu durum için bir kadın doğum uzmanına başvurmanız gerekebilir.