Evlilik için elisa testi sonuçlarımı aldım ben ve eşimin sonuçları şöyle:

 Evlilik için elisa testi sonuçlarımı aldım ben ve eşimin sonuçları şöyle: Anti Hıv :0.123 nonreactıve eşimin 0.204 nonreactıve Hbs ag : 0.546 nonreactive 0.534 nonreac anti hbs : 2.00 nonreactive 143.2 reactıve anti hcv : 0.035 nonreactive 0.038 nonreac

Tahlil.com Cevabı : Eşinizde Hepatit B ye karşı bağışıklık yani koruyuculuk oluşmuş.Bu iki nedene bağlı olabilir.1.Hepatit B aşısı olmuş önceden ve bu nedenle bağışıklığınız olmuş2.Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmiş ve sonrasında da vücut buna karşı bağışıklık oluşturmuş.  Her 2 durumda da şu anda  bir hastalık bulunmadığını gösterir sonucunuz, korkulacak bir durum yok.