fb-hcg 8,89ng/ml 0,33 mom— papp-a 1,39mlu/ml 0,44 mom?

Hamileyim bebeğin ense kalınlığı 2,8 cıktı (13. haftada yapılan ölçümde ) ikilitest sonocuyla birlikte kendi dokturuma gösterdiğimde bir problem olmadığını söyledi.ancak üçlü tarama yaptırmaya gittiğim kliniktede doktura göründüm bana anomali riski taşıdığımı ve amniyo sentez olmam gerektiğini söyledi fb-hcg 8,89ng/ml 0,33 mom— papp-a 1,39mlu/ml 0,44 mom

Tahlil.com Cevabı : Bunlar sizin ve bebeğiniz için kritik kararlar, en doğru kararı gebeliğinizi takip eden doktor, amniyosentezin olası risklerini da anlatarak ve sizinle paylaşarak verecektir.