Ferritin değerim yüksek.Ferritin yüksekliğimi yorumlayabilir misiniz?

 Sayın hocam kan tahlilimin sonucunun ne olduğunu açıklarmısınız lütfen ferritinim 1524.44 ng/ml referans aralığı 4.63 .204

Tahlil.com Cevabı : Ferritin değeriniz yüksek.Ferritin yüksekliği bir çok faktöre bağlı olabilir.Ferritin yüksekliğine dair aşağıdaki bağlantıdaki yazımızı okuyabilitsiniz.Ferritin yüksekliği