Fizik tedaviye gittim doktorum benden istediği tahlillerde şunları istedi ve sonuçları;fizik tedaviye gittim doktorum benden istediği tahlillerde şunları istedi ve sonuçları; Alanin aminotransferaz (ALT):10...

Ben belim ayakta kalınca ağrı yapıyor diye fizik tedaviye gittim doktorum benden istediği tahlillerde şunları istedi ve sonuçları; fizik tedaviye gittim doktorum benden istediği tahlillerde şunları istedi ve sonuçları; Alanin aminotransferaz (ALT):10AST:20 U/lFosfor:4.3 mg/dlKalsiyum:10.4 mg/dlVitamin D:22,1 ng/mLD3 mü bilmiyorum ama benden istenen tekikler yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : D vitamin düzeyinin 30un üstünde olması gerekir, bu nedenle doktorunuzun d vitamini önermesini beklerim