Galiba doktor çaktı köfteyi bir şeyin yok dedi ama içim el vermedi 69.günde eliza testi yaptırdım ve sonuçlarım anti hiv ag/ab sonuç 0.105

Hocam merhabalar bundan 70 gün önce şüpheli bir ilişkim oldu ve bazı belirti yaşadım çok araştırmaktan stres oldu galiba doktor çaktı köfteyi bir şeyin yok dedi ama içim el vermedi 69.günde eliza testi yaptırdım ve sonuçlarım anti hiv ag/ab sonuç 0.105 birim s/co referans 0 -1 NEGATİF VDRL NEGATF

Tahlil.com Cevabı : 6. ayda testlerinizi tekrarlatmanızı öneririz..