Gebeliğim suyunun bitmesi sonucu

merhaba , eylül ayında 22 haftalık gebeliğim suyunun bitmesi sonucu sonlandırılmıştı. yapılan pıhtılaşma testleri sonucu mthfr c677t homozigot polimorfizm saptanmıştı. şimdi ise 5 haftalık gebeyim. gittiğim doktor bu sonuca göre metiyoninden fakir diyet uygulamam gerektiğini söyledi.bu gerekli midir

Tahlil.com Cevabı : Doğrudur.. Ancak bir hematoloji uzmanından da bilgi almanızda fayda vardır..