Gebeliğin 27. haftasında göbeğin tabiri caizse balon gibi şişmemesi mümkündür? Şöyle söyleyeyim göbek var ancak balon gibi şiş değil sarkık yağlı elimle tutabil

Gebeliğin 27. haftasında göbeğin tabiri caizse balon gibi şişmemesi mümkündür? Şöyle söyleyeyim göbek var ancak balon gibi şiş değil sarkık yağlı elimle tutabiliyorum mesela 27. Haftada böyle bir göbek mümkün müdür? Lütfen cevaplayınız ilginiz için çok teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gebelikte karın büyüdükçe sertleşir ve her kadının karnı aynı şekilde büyüme göstermez.Doğum sayısına,kiloya veya aşırı kilo vermiş olmaya göre karın da farklı şekilde büyüyebilir.Ancak büyüdükçe sertleşir.