İyi günler diliyorum adetim 28 günde bir gelen bir bayanım bu ay 9 gün gecikti 4 gün önce acilde kan tahlili yaptırdım sonuç temiz çıktı hala adet olamadım her

İyi günler diliyorum adetim 28 günde bir gelen bir bayanım bu ay 9 gün gecikti 4 gün önce acilde kan tahlili yaptırdım sonuç temiz çıktı hala adet olamadım her an olacakmış gibi oluyorum ama olmuyor sizce nedeni ne olabilir şimdiden teşekkür ediyorum

Tahlil.com Cevabı :

Beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç verir.Adet gecikmesi yalnızca gebelik belirtisi değildir.Farklı nedenlere bağlı olarak da adet gecikmesi,adet düzensizliği yaşanabilir.Bu yüzden bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.