Gebelik düşündüğümüz için bazı testler yaptırdık, yorumlarınız nelerdir?

Gebelik düşündüğümüz için adetimin 5. günü gidip tahlil yaptırdım. Sonuçlarda WBC 10,5 N.D.S 3,5 - 10; HCT 37,4 N.D.S. 37,7 -5 3,7 kanama zamanı 1dk 40sn N.D.S 1-7 pıhtılaşma zamanı 4dk 29sn N.D.S 3-15 Sedimantasyon 30 N.D.S 0-20 olarak belirtilmiş. N.D.S:normal değer sınırı. Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : tetkiklerinizde sorun görünmüyor..