Gebelik öncesi yapılan testlerde toxoplazma parametresi yaklaşık 5 aylık kontrol sonucu ortalama ıgm: 30 au/ml ıgg2:75,7 ıu/ml çıkmaktadır.

 Gebelik öncesi yapılan testlerde toxoplazma parametresi yaklaşık 5 aylık kontrol sonucu ortalama ıgm: 30 au/ml ıgg2:75,7 ıu/ml çıkmaktadır. Hamile kalmadan önce bu değerleri düşürmek için yapılması gereken tıbbi veya alternatif tıptan bir yol yok mudur?Yada yaklaşık ne kadar süre sonra düşer?

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanınca takip ve kontrol edilmeniz en uygun olanı bu konuda size gereken bilgiyi verecektir.