Gebelik testi yaptim ilk 3 dk da biri silik birisi tam cikti ardindan silik olan yer tamamen kayboldu.

Gebelik testi yaptim ilk 3 dk da biri silik birisi tam cikti ardindan silik olan yer tamamen kayboldu.doktorum bana hamile kalman cok zor yumurtaliklarin tembel demisti. 16 yasimdan beri dogm kontrol haplariyla adet oluyorum.sizce hamilemiyim???

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrarda gebelik testi sonrası kafanızda bir karışıklık yada tereddüt varsa Gebematik ile bunu netleştirebilirsiniz.İdrar testi sonucunuzu Tahlil.com doktorlarının geliştirdiği Gebematik'e sormak için tıklayınız...