geç döllenme o ayki adet olup olmamayı etkiler mi?

Bişey sormak istiyorum. Bilgi alma amaçlı. Hani hamile olup olmadığını adet olup olmamakla anlıyoruz ya. Eğer geç döllenme olduysa o adete değil de bir sonraki adete mi bakmalıyız? Yani geç döllenme o ayki adet olup olmamayı etkiler mi?

Tahlil.com Cevabı : Zaten döllenme varsa yeni yumurta üretilmez ve her halukarda adet olmaz.