kız arkadaşım daha bakire

kız arkadaşımla o adetken ters ilişkiye girdik hiçbir şekilde boşalma olmadı sadece zevk suyu aktı ve kız arkadaşım daha bakire adeti normal devam etti ve bitti ama kendisi tedirgin oluyor içini rahatlatmak için sormak istedim şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Adetliyken yumurta üretimi olmadığından gebelik gerçekleşmez ancak; bekaret gebeliğe engel değildir. Daha dikkatli olmalısınız.