ustune gorme korkusu var

Ne olr artk soruma cevap vern :( haziranda surtunmeli iliskm oldu camasrm ustmdeydi adetlydm o gun arkadn siyirdik anala degdi ama bosalma olmadi zevk suyu akmasndn korkyrm temmz ve agustos da adetlermi oldm ama ustune gorme korkusu var hamile mym:(

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetli ve adetli ilişkilerde gebelik ihtimali yoktur. Ayrıca üzerine iki normal adet görmeniz hamile olmadığınızı kanıtlar.