Geçen yıl akciğer embolisi geçirdim buna istinaden jak 2 testim negatif

geçen yıl akciğer embolisi geçirdim buna istinaden jak 2 testim negatif tromboz genetik testim heterozigot mutaant çıktı son çıkan tahlil sonuçlarım hgb 18,5 monu*1,28 mono mono%12,9 ayda bir kan boşaltımı yapıyorum ama sürekli yüksek çıkıyor sizce rahatsızlığım ne olabilir yada napmam gerekiyor tşk

Tahlil.com Cevabı : Hematoloji tarafından mutlaka değerlendirilmeniz ve tedavi verilmesini öneririz.. Kemik iliği değerlendirilmesi yapılmasını öneririz, kan yüksekliği nedenleri farklı olabilir, sigara içiyorsanız derhal bırakmanız gerekmektedir.