Genital bölgede kaşına yanma ve ağrı var lütfen yardım edin?

Lütfen yardım edin bi çok test yaptırdım p24 vdrl antı hıv 1/2 negatif çıktı 58.gün Sypilis antı hıv S/co hcv S/co yaptırdım sonuç negatif doktor yok bir şey dedi ama genital bölgede kaşına yanma ve ağrı var lütfen yardım edin?

Tahlil.com Cevabı : Mantar enfeksiyonu olabilir, muayene edilerek gerekli tetkikler yapılmalıdır..