Genıtal bölgemden kucuk parcacıklar halınde sarı peynırımsı bı akıntım oldu

merhaba ben 20 yasında bı bayanım esımle ılıskı sırasında genıtal bölgemden kucuk parcacıklar halınde sarı peynırımsı bı akıntım odu bı gun sonra gectı ama ondan sonra ılıskıye gırdıgımzde cok kotu kokular gelmeye basladı ve ılışkıyen neden oldugunu soylersenız sevınrım cok tesekkur edıyorum

Tahlil.com Cevabı : Genital enfeksiyon, mantar olabilir, muayene olmanızı ve tedavi almanızı öneririz..