Merhaba hocam 1 ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma olmamıştı ama zevk suyu bulaştı mı bilmiyoruz bu olaydan 1 hafta sonra adet oldum yin

Merhaba hocam 1 ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma olmamıştı ama zevk suyu bulaştı mı bilmiyoruz bu olaydan 1 hafta sonra adet oldum yine de hamilelik riski olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar,Zevk suyu nadiren sperm içermekle beraber adet olmanız hamile olmadığınız anlamına gelmektedir.Detaylı bilgi için http://tahlil.com/zevk-suyu-nedir-zevk-suyu-ile-hamile-kalinir-mi