Üstune goren birinin kan testi lekelenmenin 2. Gunu yapilirsa pozitif cikarmi sadece bunu merak ediyorum rica ediyorum link atmayin cevap verin lutfen..

Lutfen soruma cevap verirmisiniz ustune goren birinin kan testi lekelenmenin 2. Gunu yapilirsa pozitif cikarmi sadece bunu merak ediyorum rica ediyorum link atmayin cevap verin lutfen

Tahlil.com Cevabı : Genellikle doğru sonuç verir ama her ihtimale karşı 1 hafta sonra tekrarlamanızı öneririz..