Genital sigil tedavi sonrasi bes aylik donemde nuks yoksa,uretredan alinan suruntu ornegiyle yapilan hpv dna micro array chip testi sonucu negatif

Genital sigil tedavi sonrasi bes aylik donemde nuks yoksa,uretredan alinan suruntu ornegiyle yapilan hpv dna micro array chip testi sonucu negatif gelmisse, bulastiricilik devam eder mi?bu konuda cok farkli gorusler var.hpv virusu ve bulastiricilik omur boyu devam eder mi?evlenecegim korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif bu durumda korkulacak bir durum bulunmuyor.